- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Amenajarea stratului de egalizare din beton asfaltic cu agregate marunte BA16, cu utilizarea distribuitorului de mixturi asfaltice gr. medie 4cm
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Nume Prenume
Telefonul de contact
Fax
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a drumurilor publice din com. Băcioi, mun. Chișinău. Etapa II. (segment de drum cuprins între străzile Vasile Alecsandri și Independenței din sat. Băcioi)
Lucrări de reparație a drumurilor publice din com. Băcioi, mun. Chișinău. Etapa II. (segment de drum cuprins între străzile Vasile Alecsandri și Independenței din sat. Băcioi)
Documentele procedurii de achiziție
13.09.2021 12:46
Răspuns la clarificare: Bună ziua, noi am solicitat garanția bancară.
17.09.2021 16:54
Răspuns la clarificare: Buna ziua, lista cu cantitățile de lucrări a fost modificată conform prevederilor legislației în vigoare.
18.09.2021 22:12
Răspuns la clarificare: La poz.4 se solicita amorsarea cu bitum cantitatea 1.44tone, in resurse bitum are norma 1.03, deci 1.44*1.03=1.483tone. La poz.5 se solicita strat de egalizare cantitatea 460.8tone, in resurse beton asfaltic are norma 1.01, deci 460.8*1.01=465.408 tone
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA09.09.2021 12:21:06 - 22.09.2021 13:00:36
22.09.2021 13:00:36 - 07.10.2021 08:30:36