- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Ambalaj tehnologic special și saci vacuum
Ambalaj tehnologic special și saci vacuum
Ambalaj tehnologic special și saci vacuum
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.09.2021 11:29:34
Ultima modificare
09.09.2021 11:39:37
MTender ID
Cod CPV
18900000-8
-
Articole de voiaj, şelărie, saci şi săculeţe
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul nr. 1 Ambalaj tehnologic special
Dimensiuni ambalaj: 360 mm x 440 mm (±10mm) Material ambalaj: LDPE polietilenă, culoare transparentă Grosime folie: 180 mkm Dimensiuni mânere: 215 mm x 72 mm (±3mm) Material mânere: propilena rezistentă
Statut
Activ
Valoarea estimată
30000 MDL
ID
01eeca79-af3b-41cd-808a-2d8bfe0e95eb
Pas minim
300
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 11:37:43 Până la 30.12.2021 12:37:43
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Lotul nr. 2 Saci vacuum
Dimensiuni: 400 mm x 300 mm (±2mm) Material: polietilenă, culoare transparentă Grosime folie: 70 mkm
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
1580 MDL
ID
78897493-11b3-4c86-a7ed-141484200dcf
Pas minim
15.8
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 11:37:31 Până la 30.12.2021 12:37:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lotul nr. 1 Ambalaj tehnologic special
30000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
31,580.00
MDL
Perioada clarificărilor:
09.09.2021 11:39:37 - 10.09.2021 15:00:00
09.09.2021 11:39:37 - 10.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 10:00:00
10.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 10:00:00