- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Utilaj tehnologic pentru instituțiile subordonate DETS sectorului Buiucani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Plita electrica cu 4 ochi si cuptor
Plită electrică cu 4 ochiuri și cuptor Corp din inox Cuptor confefctionat din inox Temperatura de lucru a plitei min. 400 C Ochi confectionati din fontă Dimensiuni ochi aproximatv 300*300mm Regim de temperatura cuptor 20-280 C Putere 16 kWt Dimesniuni aproximative 800*700*900 mm, in set 4 tave. Certificat de conformitate
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:53 Până la 30.12.2021 13:50:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 11:00:00
Denumirea lotului : Plita electrica cu 6 ochi si cuptor
Plită electrică cu 6 ochi și cuptor Corp din inox Cuptor confectionat din inox Temperatura de lucru a plitei min. 400 C Ochi confectionati din fontă Dimensiuni ochi aproximatv 300*300mm Putere ochi maxim 2,8 kWt Regulator de putere ochi 6 pozitii Putere cuptor maxim 4,8 kWt Regim de temperatura cuptor 20-280 C Dimesniuni cuptor aproximativ 540*530*300 Putere totala 21,6 kWt Dimesniuni aproximative 1100*700*900 mm, in set 4 tave. Certificat de conformitate
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:47 Până la 30.12.2021 13:50:47
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 11:18:30
Denumirea lotului : Dulap frigorific
Dulap frigorific, volum 500 l. Corp din metal vopsit Pozitionarea agregat - jos Regim de temperatura 0...+7˚С. Dimensiuni 550-600x750-800x2050-2100 mm, Putere max.- 0.2 kw/h. Izolatie minim 40 mm. Racire dinamica. Ventilator. Certificat de conformitate
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:41 Până la 30.12.2021 13:50:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 11:37:00
Denumirea lotului : Dulap de copt cu 2 nivele
Dulap de copt electric Nr. Camere -2 , Tip camere- demontabile Pe suport din metal Dimensiuni camera aproximative – 535*535*290mm Regim de temperatură – 20-270 C Timp necesar pentru încălzire cameră minim 30 minute Putere maxim 9.6 kW Tensiune 380V Dimensiuni aproximative – 840*840*1490mm Carcasa din inox Certificat de conformitate
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:31 Până la 30.12.2021 13:50:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 11:55:30
Denumirea lotului : Mixer de mînă cu tel
Mixer de mînă cu tel Viteza mărunțitorului variabilă - 2800-9500 rpm Volum posibil spre mărunțire - 20-40 lt Viteza telului variabilă - 300-900 rpm Volumul posibil prcesare tel - 5-20 lt Tub mixer din oțel inoxidabil și lamă placată cu titan Lamă triplă Putere 350 W Buton de siguranță Lungime mărunțitor - 300 mm Lungime tel - 205mm Diametru mixer - 97 mm Lungime totala maxima 640 mm Certificat CE
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:26 Până la 30.12.2021 13:50:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 12:14:00
Denumirea lotului : Mașină de tocat carne
Mașină de tocat carne Productivitate 300 kg / h Viteza șurubului este de 185 rpm. Un set de cuțite și bare cu unger complet Modelul este echipat cu un mecanism de acționare, un bol detașabil și funcția "Reverse", care permite eliberarea melcului la înfășurarea miezurilor fără dezasamblarea suplimentară a mașinilor. Corpul este din aluminiu, carcasa este din oțel inoxidabil. Putere instalată a motorului: 1,1 kW Tensiune 380 V Dimensiuni 560*520*420 mm Greutate (fără ambalaj) 42 kg Certificat CE
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:20 Până la 30.12.2021 13:50:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 12:32:30
Denumirea lotului : Mașină de tocat carne
Mașină de tocat carne Productivitate 150 kg / h Viteza șurubului este de 185 rpm. Un set de cuțite și bare cu unger complet Modelul este echipat cu un mecanism de acționare, un bol detașabil și funcția "Reverse", care permite eliberarea melcului la înfășurarea miezurilor fără dezasamblarea suplimentară a mașinilor. Corpul este din aluminiu, carcasa este din oțel inoxidabil. Putere instalată a motorului: 1,05 kW Tensiune 380 V Dimensiuni 535*415*490 mm Greutate (fără ambalaj) 26 kg Certificat CE
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:16 Până la 30.12.2021 13:50:16
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 12:51:00
Denumirea lotului : Mixer planetar 20 lt
Mixer planetar Volum bol minim 20 lt Dimensiuni bol aproximativ 320*270mm Capacitate incarcare faină minim 2kg Toate instrumentele de amestecare și vasul sunt din oțel inoxidabil. Corpul principal este acoperit cu pulbere electrostatică. 3 instrumente diferite pentru bătaie, amestecare, frământare Funcționează fără zgomot și vibrații. Variator mecanic de viteză. Mașina funcționează cu un sistem de control al variatorului modele trifazate cu viteză de 40-160 spe./min., Modele monofozate cu viteză de 55-160 spe./min. Cronometru 0-90 minute. Se oprește automat la sfârșitul timpului ajustat. Protecția de siguranță este controlată prin comutator. Putere 0,55 kWt Dimensiuni 605*640*985 mm Certificat CE
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:11 Până la 30.12.2021 13:50:11
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 13:09:30
Denumirea lotului : Masină de uscat rufe profesională 10-12 kg
Masină de uscat rufe profesională Capacitate de încărcare 10-12 kg Volum 190 lt Număr de programe - 3 Tehnologie de uscare: prin ventilare Blat emailat din portelan premium. Panou de acces frontal ușor detașabil. Ecran digital cu interacțiune foarte simplă. Ușă reversibilă extra mare. Tipul de control - electronic Putere 4,6 kW Rețea 230 V / 50 Hz Dimensiuni totale, mm 740*770*1160
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:06 Până la 30.12.2021 13:50:06
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 13:28:00
Denumirea lotului : Cintar marfar 30 kg
Cintar marfar Capacitate de citarire max. 30 kg Cea mai mică limită de cântărire, g 100 Intervalul scalei de verificare (e), g: 5/10 Discreție la citire (d), g: 5/10 Gama de temperatură de funcționare, оС: de la 0 la 40 Tensiunea de alimentare a bateriei, V: 6 Durata de viață a bateriei, h: 120 Dimensiunea platformei: 290 x 230
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:50:01 Până la 30.12.2021 13:50:01
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 13:46:30
Denumirea lotului : Cintar marfar cu platformă 60 kg
Cintar marfar cu platformă Capacitate de citarire max. 60 kg Cea mai mică limită de cântărire, g 200 Intervalul scalei de verificare (e), g: 10/10 Discreție la citire (d), g: 5/10 Gama de temperatură de funcționare, оС: de la -5 la +35 Tensiunea de alimentare a bateriei, V: 6 Durata de viață a bateriei, h: 400 Dimensiunea platformei: 410 x 480
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:49:56 Până la 30.12.2021 13:49:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 14:05:00
Denumirea lotului : Cintar marfar cu vb platformă 100kg
Cintar marfar cu platformă Capacitate de citarire max. 100 kg Cea mai mică limită de cântărire, g 400 Intervalul scalei de verificare (e), g: 20/0 Discreție la citire (d), g: 5/10 Gama de temperatură de funcționare, оС: de la -5 la +35 Tensiunea de alimentare a bateriei, V: 6 Durata de viață a bateriei, h: 400 Dimensiunea platformei: 410 x 480
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:49:50 Până la 30.12.2021 13:49:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 14:23:30
Denumirea lotului : Mixer planetar 6,9 lt
Mixer planetar Volum cuvă min 6.9 lt Mecanism de ridicare a cuvei Variator de viteze (reglare lină) Viteza maxim -200 rot/minut Putere min. 0,5 kWt/ min.1.3CP Incarcare maxima de faina 2.2kg Caracasa metalica Cuva din inox In set 4 accesorii - cirlig, tel, lopațică, capac protectie antistropi Dimensiuni aprox.280*370*420 mm Certificat CE
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:49:44 Până la 30.12.2021 13:49:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 14:42:00
Denumirea lotului : Agregat de racire
Agregat de răcire tip split Intervalul de temperatură de la -5 la 10 ° C Agent frigorific R404 Tensiune 380 V Consum de energie 3,4 kW Dimensiunile agregatului intern 781*618*280 mm Dimensiunile agregatului extern 990*315*704 mm Condensator: Pasul grilei: 3,2 mm Suprafață: 11,14 m2 Număr de fani: 2 Puterea ventilatorului: 0,12 kW / 2500 rpm. Diametru rotor: 254mm Productivitate: 1800 m3 / oră Răcitor de aer: Pasul grilei: 3,6 mm Suprafață: 8,93 m2 Număr de fani: 2 Puterea ventilatorului: 0,064 kW / 2600 rpm. Diametru rotor: 200mm Productivitate: 1800 m3 / oră Instalarea inclusiv cu trasarea rețelei electrice și a traseului agentului pentru răcire, din contul operatorului economic.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 30.09.2021 12:49:37 Până la 30.12.2021 13:49:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 21.09.2021 15:00:30
Documentele procedurii de achiziție
Documentația de atribuire
Documentaţie de atribuire
09.09.2021 12:51:28
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA09.09.2021 12:51:28 - 14.09.2021 11:30:06
14.09.2021 11:30:06 - 20.09.2021 11:30:00