- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Produse din fontă
Produse din fontă
Produse din fontă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 16:55:09
Ultima modificare
10.09.2021 08:23:28
MTender ID
Cod CPV
44470000-5
-
Produse din fontă
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Cuplaj din fontă
Cuplaj din fontă
Statut
Activ
Valoarea estimată
550000 MDL
ID
c8249f31-51c3-4f3a-a8f6-750d90798803
Pas minim
1100
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.09.2021 17:07:26 Până la 29.09.2022 17:07:26
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Adaptor din fontă
Adaptor din fontă
Statut
Activ
Valoarea estimată
221037 MDL
ID
9ba04892-7b58-433e-817f-ebc1d70208e0
Pas minim
442.07
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.09.2021 17:12:45 Până la 29.09.2022 17:12:45
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 28.09.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
Cind vor fi achitate materialile
13.09.2021 08:44
Răspuns la clarificare: Bună ziua! Achitarea va fi negociată la momentul încheierii contractului.
Denumirea lotului : Adaptor din fontă
221037 MDL
Denumirea lotului : Cuplaj din fontă
550000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
771,037.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 17:17:05 - 18.09.2021 17:30:00
08.09.2021 17:17:05 - 18.09.2021 17:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.09.2021 17:30:00 - 27.09.2021 12:00:00
18.09.2021 17:30:00 - 27.09.2021 12:00:00