- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Apă-Canal Chişinău
Codul fiscal/IDNO
1002600015876
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Albişoara 38
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Vitalie Cojocaru
Telefonul de contact
022256797, 068768855
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 16:24:21
Ultima modificare
08.09.2021 16:41:37
MTender ID
Cod CPV
45259300-0
-
Reparare şi întreţinere a centralelor termice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare.pdf
Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 16:41:37
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de întreținere a stației de tartare a apei din satul Țânțăreni, r-l Anenii Noi
471000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
471,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 16:41:37 - 18.09.2021 17:00:00
08.09.2021 16:41:37 - 18.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
18.09.2021 17:00:00 - 27.09.2021 12:00:00
18.09.2021 17:00:00 - 27.09.2021 12:00:00