- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparaţia capitală a spaţiilor WC Casei de Cultură s.Cărpineni r-nul Hînceşti
Reparaţia capitală a spaţiilor WC Casei de Cultură s.Cărpineni r-nul Hînceşti
Reparaţia capitală a spaţiilor WC Casei de Cultură s.Cărpineni r-nul Hînceşti
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Carpineni
Codul fiscal/IDNO
1007601005763
Adresa
3420,
MOLDOVA,
s.Cărpineni,
Hînceşti,
str. Stefan Voda 127
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 15:47:56
Ultima modificare
08.09.2021 16:02:10
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparaţia capitală a spaţiilor WC Casei de Cultură s.Cărpineni r-nul Hînceşti
Reparaţia capitală a spaţiilor WC Casei de Cultură s.Cărpineni r-nul Hînceşti
Statut
Activ
Valoarea estimată
824600.46 MDL
ID
5c38cef9-1968-47b6-a0c0-a6575ccbfd5b
Pas minim
4123
Termen de valabilitate al contractului
De la 29.09.2021 15:59:20 Până la 30.12.2021 16:59:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 23.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparaţia capitală a spaţiilor WC Casei de Cultură s.Cărpineni r-nul Hînceşti
824600.46 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
824,600.46
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 16:02:10 - 15.09.2021 15:00:00
08.09.2021 16:02:10 - 15.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 15:00:00 - 22.09.2021 16:00:00
15.09.2021 15:00:00 - 22.09.2021 16:00:00