- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Продукты питания для детского сада "Достлук" с.Чишмикиой
Продукты питания для детского сада "Достлук" с.Чишмикиой
Продукты питания для детского сада "Достлук" с.Чишмикиой
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Cismichioi
Codul fiscal/IDNO
1007601004364
Adresa
5351,
МОЛДОВА,
с.Чишмикёй,
АТО Гагаузия,
str. Pirogova 72
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 15:09:49
Ultima modificare
08.09.2021 15:51:03
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Различые продукты питания
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Продукты животного происхождения
Продукты животного происхождения
Statut
Activ
Valoarea estimată
34208.33 MDL
ID
8f937bb0-e488-4839-b9c1-0a2b7e38168e
Pas minim
3.42
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:19:50 Până la 31.12.2021 16:19:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 12:00:00
Denumirea lotului : Молочные продукты
Молочные продукты
Statut
Activ
Valoarea estimată
55141.99 MDL
ID
14b5b0a8-2781-4303-a830-c0203961398c
Pas minim
5.51
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:21:56 Până la 31.12.2021 16:21:56
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 12:18:30
Denumirea lotului : Продукты мукомольной промышленности
Продукты мукомольной промышленности
Statut
Activ
Valoarea estimată
12987.89 MDL
ID
ffcd0fda-536f-4f75-9305-51836a47e45e
Pas minim
1.3
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:24:53 Până la 31.12.2021 16:24:53
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 12:37:00
Denumirea lotului : Различные продукты питания
Различные продукты питания
Statut
Activ
Valoarea estimată
10587.28 MDL
ID
71bf08f1-86d6-40a3-989c-a01e5727a8df
Pas minim
1.06
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:29:37 Până la 31.12.2021 16:29:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 12:55:30
Denumirea lotului : Яйца
яйца
Statut
Activ
Valoarea estimată
6440 MDL
ID
b7f67b05-a208-4e54-ae9d-b87e2d3f46a9
Pas minim
0.64
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:36:09 Până la 31.12.2021 16:36:09
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 13:14:00
Denumirea lotului : Масла
Масла
Statut
Activ
Valoarea estimată
2666.67 MDL
ID
6ecdeb7a-7848-4acf-a590-7fd4c1bcc1fe
Pas minim
0.27
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:37:21 Până la 31.12.2021 16:37:21
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 13:32:30
Denumirea lotului : Переработанные фрукты и овощи
Переработанные фрукты и овощи
Statut
Activ
Valoarea estimată
12728.33 MDL
ID
e01fb98b-3ad1-4b40-85fe-ec8f0c9aa2ef
Pas minim
1.27
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:38:33 Până la 31.12.2021 16:38:33
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 13:51:00
Denumirea lotului : Зерновые, картофель, овощи, фрукты и орехи
Зерновые, картофель, овощи, фрукты и орехи
Statut
Activ
Valoarea estimată
45492.5 MDL
ID
e854672a-18b0-438d-827b-75fa778d025c
Pas minim
4.55
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:41:37 Până la 31.12.2021 16:41:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 14:09:30
Denumirea lotului : Замороженная рыба
Замороженная рыба
Statut
Activ
Valoarea estimată
7166.66 MDL
ID
f66e7df3-df22-4c30-a036-1fc136566d33
Pas minim
0.72
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:49:49 Până la 31.12.2021 16:49:49
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 14:28:00
Denumirea lotului : Хлеб
Хлеб
Statut
Activ
Valoarea estimată
7666.66 MDL
ID
d068cc75-c7dc-4647-af4a-bf2e61ac932d
Pas minim
0.77
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 15:52:37 Până la 31.12.2021 16:52:37
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 27.09.2021 14:46:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Продукты мукомольной промышленности
12987.89 MDL
Denumirea lotului : Молочные продукты
55141.99 MDL
Denumirea lotului : Различные продукты питания
10587.28 MDL
Denumirea lotului : Яйца
6440 MDL
Denumirea lotului : Хлеб
7666.66 MDL
Denumirea lotului : Зерновые, картофель, овощи, фрукты и орехи
45492.5 MDL
Denumirea lotului : Замороженная рыба
7166.66 MDL
Denumirea lotului : Переработанные фрукты и овощи
12728.33 MDL
Denumirea lotului : Продукты животного происхождения
34208.33 MDL
Denumirea lotului : Масла
2666.67 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
195,086.31
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 15:51:03 - 13.09.2021 07:00:12
08.09.2021 15:51:03 - 13.09.2021 07:00:12
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 07:00:12 - 26.09.2021 09:00:00
13.09.2021 07:00:12 - 26.09.2021 09:00:00