- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Corduneanu Elena
Telefonul de contact
022-868-066
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 15:04:21
Ultima modificare
08.09.2021 15:20:32
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini finisare obiect ,,vinogradovca ,,al ip taraclia.doc
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 15:20:32
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia - Repetat
250637.5 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
250,637.50
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 15:20:32 - 13.09.2021 15:30:00
08.09.2021 15:20:32 - 13.09.2021 15:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 15:30:00 - 21.09.2021 15:30:00
13.09.2021 15:30:00 - 21.09.2021 15:30:00