- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Mape A4, foi cu antet
Mape A4, foi cu antet
Mape A4, foi cu antet
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Secretariatul Parlamentului Republicii Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006601003762
Adresa
MD-2073,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare si Sfint nr.105
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 14:28:15
Ultima modificare
08.09.2021 14:33:52
MTender ID
Cod CPV
22800000-8
-
Registre, registre contabile, clasoare, formulare şi alte articole imprimate de papetărie din hârtie sau din carton
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Mape A4
Mape A4
Statut
Activ
Valoarea estimată
16667 MDL
ID
71f98ba6-8508-4f9f-bb7f-58f01a0019dd
Pas minim
166.67
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 15.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : Foi cu antet
Foi cu antet
Statut
Activ
Valoarea estimată
1250 MDL
ID
84d4eb5d-ebf3-46cb-a6f3-9a8248900c3c
Pas minim
12.5
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 18:00:00 Până la 30.12.2021 19:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 15.09.2021 15:18:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Mape A4
16667 MDL
Denumirea lotului : Foi cu antet
1250 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
17,917.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 14:33:52 - 10.09.2021 15:00:00
08.09.2021 14:33:52 - 10.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.09.2021 15:00:00 - 14.09.2021 22:00:00
10.09.2021 15:00:00 - 14.09.2021 22:00:00