- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 14:25:08
Ultima modificare
08.09.2021 14:35:41
MTender ID
Cod CPV
85200000-1
-
Servicii veterinare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Denumirea lotului : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
130000 MDL
Denumirea lotului : Servicii de sterilizare și înregistrare (microcipare) a câinilor și a pisicilor de rasă comună cu deținător din mun. Chișinău
130000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
260,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 14:35:41 - 20.09.2021 10:00:00
08.09.2021 14:35:41 - 20.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 10:00:00 - 28.09.2021 10:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 28.09.2021 10:00:00