- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
lucrări de tencuire în gradinița de copii în s.Valea Perjei
lucrări de tencuire în gradinița de copii în s.Valea Perjei
lucrări de tencuire în gradinița de copii în s.Valea Perjei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Valea Perjei
Codul fiscal/IDNO
1007601008269
Adresa
7427,
МОЛДОВА,
с.Валя Пержей (р-н Тараклия),
Тараклия,
Valea Perjei, str. Lenin, 190
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 13:47:09
Ultima modificare
08.09.2021 13:52:40
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Отделочные строительные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : lucrări de tencuire în gradinița de copii în s.Valea Perjei
lucrări de tencuire în gradinița de copii în s.Valea Perjei
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : lucrări de tencuire în gradinița de copii în s.Valea Perjei
360917 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
360,917.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 13:52:40 - 13.09.2021 09:00:00
08.09.2021 13:52:40 - 13.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 09:00:00 - 21.09.2021 09:00:00
13.09.2021 09:00:00 - 21.09.2021 09:00:00