- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj (conform caietului de sarcini)
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj (conform caietului de sarcini)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA CORBU
Codul fiscal/IDNO
1007601006807
Adresa
MD-5119,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Corbu
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 11:02:55
Ultima modificare
13.09.2021 08:21:39
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Tractor multifuncțional dotat cu utilaj (conform caietului de sarcini)
conform caietului de sarcini
Statut
Activ
Valoarea estimată
927583.31 MDL
ID
b3c82866-e05b-41d9-8783-7c0e23911dae
Pas minim
9275
Termen de valabilitate al contractului
De la 05.10.2021 11:09:41 Până la 31.12.2021 12:09:41
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 30.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Tractor multifuncțional dotat cu utilaj (conform caietului de sarcini)
927583.31 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
927,583.31
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 11:30:12 - 20.09.2021 10:00:00
08.09.2021 11:30:12 - 20.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 10:00:00 - 29.09.2021 11:00:00
20.09.2021 10:00:00 - 29.09.2021 11:00:00