- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul Național de Asistență Medicală Urgentă Prespitalicească
Codul fiscal/IDNO
1015600032824
Adresa
MD,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Constantin Virnav, 16
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Peștereanu Nina
Telefonul de contact
+37322025907
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 09:39:00
Ultima modificare
13.09.2021 08:45:07
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) REPETAT
Lucrări de reparție capitală a încăperilor SAMU Drochia (inclusiv conectarea directă la gaze naturale și energie electrică) conform caietului de sarcini din Documentatia standard!
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
562350 MDL
ID
50bfb02f-9b8e-40f4-b826-8f69686378ab
Documentele procedurii de achiziție
Model declaratie privind confirmarea identitii beneficiarilor
-
Specificații tehnice
08.09.2021 09:50:40
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
562,350.00
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 09:50:40 - 13.09.2021 10:00:00
08.09.2021 09:50:40 - 13.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 10:00:00 - 21.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 21.09.2021 10:00:00