- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI
Codul fiscal/IDNO
1013601000521
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Vasile Alecsandri nr.42
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Anastasia Caraivanova
Telefonul de contact
022 255 909
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.09.2021 09:03:17
Ultima modificare
09.09.2021 17:20:14
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare acoperis.docx
anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 09:12:20
anunt_de_participare acoperis.semnat.pdf
anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 09:12:20
Publicati va rog rechizite bancare pentru transfer: Garantiei de 1%.
09.09.2021 17:15
Răspuns la clarificare: Beneficiarul plăţii: Serviciul Tehnologii Informaționale al MAI Denumirea Băncii: Ministerul Finanțelor RM Codul fiscal: 1013601000521 Contul trezorerial: TREZMD2X Contul IBAN: MD64TRPCAA518410A00597AA Trezoreria regională: Trezoreria de Stat
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului în cadrul Serviciului Tehnologii Informaționale str.V.Alecsandri,42
692821.72 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
692,821.72
MDL
Perioada clarificărilor:
08.09.2021 09:12:20 - 20.09.2021 09:00:00
08.09.2021 09:12:20 - 20.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
20.09.2021 09:00:00 - 24.09.2021 10:00:00
20.09.2021 09:00:00 - 24.09.2021 10:00:00