- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Aprovizionare cu gaze naturale ,presiune medie și joasă ,din s.Coșcalia ,raionul Căușeni .str.Poleanichin
Aprovizionare cu gaze naturale ,presiune medie și joasă ,din s.Coșcalia ,raionul Căușeni .str.Poleanichin
Aprovizionare cu gaze naturale ,presiune medie și joasă ,din s.Coșcalia ,raionul Căușeni .str.Poleanichin
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Coscalia
Codul fiscal/IDNO
1007601005202
Adresa
MD-7720,
MOLDOVA,
s.Coşcalia,
Căuşeni,
str.Polenicikin 89
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 18:27:56
Ultima modificare
08.09.2021 10:42:01
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Aprovizionare cu gaze naturale ,presiune medie și joasă ,din s.Coșcalia ,raionul Căușeni .str.Poleanichin
Aprovizionare cu gaze naturale ,presiune medie și joasă ,din s.Coșcalia ,raionul Căușeni .str.Poleanichin
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
240393.17 MDL
ID
0a8acf7d-7975-4b50-a23e-b539a573d268
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare (4) (5).pdf
-anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 18:33:05
anunt_de_participare (4) (5).pdf
-anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 18:33:05
documentațiea standart (2).pdf
-documentațiea standart
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 18:33:05
documentațiea standart (2).pdf
-documentațiea standart
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 18:33:55
anunț de participare (4).signed.pdf
-anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 09:38:25
anunț de participare (4).signed.pdf
-anunt_de_participare
Documentaţie de atribuire
08.09.2021 09:38:25
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
240,393.17
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 18:33:05 - 12.09.2021 09:00:00
07.09.2021 18:33:05 - 12.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
12.09.2021 09:00:00 - 15.09.2021 09:00:00
12.09.2021 09:00:00 - 15.09.2021 09:00:00