- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
AGENŢIA ASIGURARE RESURSE ŞI ADMINISTRARE PATRIMONIU A MINISTERULUI APĂRĂRII
Codul fiscal/IDNO
1006601001229
Adresa
MD2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
şos.Hînceşti 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 17:31:07
Ultima modificare
07.09.2021 17:35:41
MTender ID
Cod CPV
45261210-9
-
Lucrări la învelitoarea acoperişului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
Documentele procedurii de achiziție
anunț de participare acoperiș ma omf nr.69_2021.signed.pdf
-
Invitaţie de participare
07.09.2021 17:35:41
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație capitală a acoperișului Blocului central al Ministerului Apărării (clădirea nr.44)
1625000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
1,625,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 17:35:41 - 14.09.2021 08:30:00
07.09.2021 17:35:41 - 14.09.2021 08:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
14.09.2021 08:30:00 - 20.09.2021 07:30:00
14.09.2021 08:30:00 - 20.09.2021 07:30:00