- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
"Achiziţionarea tehnicii de calcul (calculatoare de birou, personale, imprimante și sistem audio)"
"Achiziţionarea tehnicii de calcul (calculatoare de birou, personale, imprimante și sistem audio)"
"Achiziţionarea tehnicii de calcul (calculatoare de birou, personale, imprimante și sistem audio)"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Hînceşti
Codul fiscal/IDNO
1003605151372
Adresa
MD-3400,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
M.Hîncu, 238
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 16:35:36
Ultima modificare
10.09.2021 18:52:43
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Computere de birou
Computere de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată
119000 MDL
ID
a6587362-4398-4203-9631-8d1ea9ba1415
Pas minim
499.8
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:44:28 Până la 31.12.2021 17:44:28
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 13:00:00
Denumirea lotului : Imprimante
Imprimante
Statut
Activ
Valoarea estimată
14000 MDL
ID
e00f0413-35fe-470a-b070-40ddbee110e8
Pas minim
70
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:47:03 Până la 31.12.2021 17:47:03
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 13:18:30
Denumirea lotului : Imprimante multifuncțional
Imprimante multifuncțional
Statut
Activ
Valoarea estimată
6000 MDL
ID
c766d362-603a-47ca-8385-e51571294deb
Pas minim
30
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:48:30 Până la 31.12.2021 17:48:30
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 13:37:00
Denumirea lotului : Imprimante multifuncțional A3
Imprimante multifuncțional A3
Statut
Activ
Valoarea estimată
26000 MDL
ID
0e49ae11-5228-41ee-be29-9324d20f2adc
Pas minim
130
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:49:52 Până la 31.12.2021 17:49:52
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 13:55:30
Denumirea lotului : Computer personal (Laptop)
Computer personal (Laptop)
Statut
Activ
Valoarea estimată
8500 MDL
ID
10ba9ff5-b37d-4032-98b0-eb902ab85c02
Pas minim
39.95
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:51:17 Până la 31.12.2021 17:51:17
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 14:14:00
Denumirea lotului : Computer de birou
Computer de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată
10000 MDL
ID
ff29600c-ef17-4a2d-add1-bbe72a9473ec
Pas minim
50
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:52:44 Până la 31.12.2021 17:52:44
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 14:32:30
Denumirea lotului : Audio sistema
Audio sistema
Statut
Activ
Valoarea estimată
2500 MDL
ID
8c90a1ea-38ea-4879-a635-1add775f45a3
Pas minim
20
Termen de valabilitate al contractului
De la 17.09.2021 16:54:54 Până la 31.12.2021 17:54:54
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 20.09.2021 14:51:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare (5).semnat (3).pdf
-Anunți de participare
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 16:54:13
Buna ziua , la lotul 2 imprimante este indicat specificatia ,, разрешение до 2400 х 600 dpi " va rugam indicati si rezolutia minima.
13.09.2021 15:29
Răspuns la clarificare: Качество печати До 2400 x 600 точек на дюйм Тут главное модель картриджа 725 (1 600 страниц) должна соответствовать. .
Denumirea lotului : Imprimante
14000 MDL
Denumirea lotului : Imprimante multifuncțional
6000 MDL
Denumirea lotului : Imprimante multifuncțional A3
26000 MDL
Denumirea lotului : Computere de birou
119000 MDL
Denumirea lotului : Computer de birou
10000 MDL
Denumirea lotului : Audio sistema
2500 MDL
Denumirea lotului : Computer personal (Laptop)
8500 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
186,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 16:54:13 - 15.09.2021 15:29:23
07.09.2021 16:54:13 - 15.09.2021 15:29:23
Perioada de depunere a ofertelor:
15.09.2021 15:29:23 - 18.09.2021 15:29:23
15.09.2021 15:29:23 - 18.09.2021 15:29:23