- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Закупка оцинкованных контейнеров
Закупка оцинкованных контейнеров
Закупка оцинкованных контейнеров
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Essedis
Codul fiscal/IDNO
1017620002300
Adresa
MD-6104,
МОЛДОВА,
мун.Чадыр-Лунга,
АТО Гагаузия,
ул. Победы, 48
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Терзинов Дмитрий
Telefonul de contact
+37379791106
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 16:20:17
Ultima modificare
07.09.2021 16:26:07
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Различное транспортное оборудование и запасные части для замены
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Оцинкованные контейнера
Оцинкованные контейнера
Statut
Activ
Valoarea estimată
80812.5 MDL
ID
273c91f1-d47f-4366-9af8-83bd2debbb9b
Pas minim
808.13
Termen de valabilitate al contractului
De la 12.09.2021 16:23:29 Până la 30.12.2021 17:23:29
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Оцинкованные контейнера
80812.5 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
80,812.50
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 16:26:07 - 08.09.2021 16:30:00
07.09.2021 16:26:07 - 08.09.2021 16:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 16:30:00 - 10.09.2021 16:30:06
08.09.2021 16:30:00 - 10.09.2021 16:30:06