- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Drochia
Codul fiscal/IDNO
1007601011445
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str.Independentei 15
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexei VASILEAN
Telefonul de contact
0-252-2-28-68
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.09.2021 14:41:28
Ultima modificare
07.09.2021 15:30:19
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparația acoperișului la grădinița de copii din satul Miciurin, r-nul Drochia
299704.06 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
299,704.06
MDL
Perioada clarificărilor:
07.09.2021 15:30:19 - 13.09.2021 10:00:00
07.09.2021 15:30:19 - 13.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 10:00:00
13.09.2021 10:00:00 - 22.09.2021 10:00:00