- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achiziționarea medicamentelor necesare IMSP Institutul Oncologic (Trastuzumabum, Asparaginasus) pentru 2021
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Trastuzumabum 150mg, Pulb./sol.perf.
Trastuzumabum 150mg, Pulb./sol.perf.ATC L01XC03 Unitatea de masura flacon. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului).
Denumirea lotului : Asparaginasus 10 000UISol.inj./perf.
Asparaginasus 10 000UI, Sol.inj./perf., ATC L01XX02. Unitatea de masura flacon. Se acceptă medicamente autorizate în Republica Moldova (la momentul deschiderii ofertelor). *Ofertantul va prezenta o declarație prin care se garantează că termenul de valabilitate restant (la momentul livrării) al medicamentelor va constitui nu mai puțin de 60% din cel initial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de 2 ani și mai mult și nu mai puțin de 80% din cel inițial pentru medicamentele cu un termen total de valabilitate de pînă la 2 ani (confirmată prin aplicarea semnăturii electronice a ofertantului).
Statut
Valoarea estimată
ID
Documentele procedurii de achiziție
Declaratie beneficiar
Specificații tehnice
07.09.2021 11:24:07
Declaratie beneficiar
Specificații tehnice
07.09.2021 12:00:25
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA07.09.2021 11:10:35 - 20.09.2021 09:00:00
20.09.2021 09:00:00 - 15.10.2021 14:00:00