- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tehnică de calcul pentru instituțiile subordonate DETS sectorului Buiucani (repetat)
Tehnică de calcul pentru instituțiile subordonate DETS sectorului Buiucani (repetat)
Tehnică de calcul pentru instituțiile subordonate DETS sectorului Buiucani (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
DETS Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1007601009967
Adresa
2069,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Creangă 4/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.09.2021 12:26:04
Ultima modificare
06.09.2021 14:26:40
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lotul 1
Lotul 1
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
571544 MDL
ID
d5fd2257-98db-4bd5-873c-8b60de2db875
Pas minim
5715.44
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 12:44:50 Până la 31.12.2021 13:44:50
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.09.2021 14:00:00
Denumirea lotului : Lotul 2
Lotul 2
Statut
Activ
Valoarea estimată
63625 MDL
ID
df83acd0-e6db-4816-b9e1-6503624905e2
Pas minim
636.25
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 12:52:00 Până la 31.12.2021 13:52:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.09.2021 14:18:30
Denumirea lotului : Lotul 3
Lotul 3
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
47916 MDL
ID
acf1b7b2-33d8-4ef1-be55-947fa7c99a55
Pas minim
479.16
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 12:54:20 Până la 31.12.2021 13:54:20
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.09.2021 14:37:00
Denumirea lotului : Lotul 4
Lotul 4
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
5833 MDL
ID
76b41ff0-bd4d-4bd6-96b3-ce26e3249f36
Pas minim
58.33
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 12:56:36 Până la 31.12.2021 13:56:36
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 17.09.2021 14:55:30
Documentele procedurii de achiziție
documentatia_standard_cop.docx
Documentația standart COP
Documentaţie de atribuire
06.09.2021 13:12:45
Lotul4-poz.2.Aparat de spiralat format A4- care este Capacitatea maxima de perforare simultana si Capacitate maxima de indosariere simultana
06.09.2021 15:00
Răspuns la clarificare: Conform caietului de sarcini
Denumirea lotului : Lotul 2
63625 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
688,918.00
MDL
Perioada clarificărilor:
06.09.2021 13:12:45 - 13.09.2021 13:00:00
06.09.2021 13:12:45 - 13.09.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 13:00:00 - 16.09.2021 13:00:00
13.09.2021 13:00:00 - 16.09.2021 13:00:00