- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
piese de schimb pentru utilaj medical
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Capillary, FS, 0.6M
Capillary, FS, 0.6M
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 09:00:00
Denumirea lotului : Canted coil spring
Canted coil spring
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 09:18:30
Denumirea lotului : ESI Negative Ion Performance Std
ESI Negative Ion Performance Std
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 09:37:00
Denumirea lotului : ESI/APCI Positive Ion Perf. Std.
ESI/APCI Positive Ion Perf. Std.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 09:55:30
Denumirea lotului : ESI-L Low Concentration Tuning Mix 100ml
ESI-L Low Concentration Tuning Mix 100ml
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:14:00
Denumirea lotului : Vacuum gauge
Vacuum gauge
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:32:30
Denumirea lotului : Coloana GC CP-Sil 88 for Fame. 50m x 0.25mm x 0.2mcm. CP 7488 Agilent.
Coloana GC CP-Sil 88 for Fame. 50m x 0.25mm x 0.2mcm. CP 7488 Agilent.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:51:00
Denumirea lotului : Septe P/N 221-34266-92 pentru viale de 4 ml, 50 pcs. SHIMADZU GC-2010 Plus
Septe P/N 221-34266-92 pentru viale de 4 ml, 50 pcs. SHIMADZU GC-2010 Plus
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:09:30
Denumirea lotului : Split/Splitless Liner 3,5 mmx5,0x95 pentru Shimadzu GCs. IP Deact. w/Deac.(intrerupt) Wool. 5 pk. Nr. catalog 20956
Split/Splitless Liner 3,5 mmx5,0x95 pentru Shimadzu GCs. IP Deact. w/Deac.(intrerupt) Wool. 5 pk. Nr. catalog 20956
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:28:00
Denumirea lotului : Seringă, Shimadzu Autosampler AOC-20i, 10 µL, P/N 221-34618
Seringă, Shimadzu Autosampler AOC-20i, 10 µL, P/N 221-34618
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:46:30
Denumirea lotului : Cauciuc siliconic Shimadzu Septa, 200C Max (20 / PK) - nr. catalolg 201-35584-00
Cauciuc siliconic Shimadzu Septa, 200C Max (20 / PK) - nr. catalolg 201-35584-00
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:05:00
Denumirea lotului : Inel de cauciuc O-RING, ARM, 4DP 3,5 / PK, ASC-6000, nr. catalog 036-11201-84
Inel de cauciuc O-RING, ARM, 4DP 3,5 / PK, ASC-6000, nr. catalog 036-11201-84
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:23:30
Denumirea lotului : Inel de cauciuc O-RING, 4D P5 (5 / PK), nr. catalog 036-11203-84
Inel de cauciuc O-RING, 4D P5 (5 / PK), nr. catalog 036-11203-84
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:42:00
Denumirea lotului : Column ZORBAX StableBond Aq 4.6 x 250 mm, 5 µm, with Guard Column
Column ZORBAX StableBond Aq 4.6 x 250 mm, 5 µm, with Guard Column
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:00:30
Denumirea lotului : Cartridge Hardware Kit (Part Number: 820555-901)
Cartridge Hardware Kit (Part Number: 820555-901)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:19:00
Denumirea lotului : ZORBAX StableBond Aq, 4.6 x 12.5 mm, 5 µm, guard cartridge, 4/pk
ZORBAX StableBond Aq, 4.6 x 12.5 mm, 5 µm, guard cartridge, 4/pk
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:37:30
Denumirea lotului : Fir de curatare pulverizator, metalic, 5 buc/pk pentru SAA 5 Flame, Analityk Jena
Fir de curatare pulverizator, metalic, 5 buc/pk pentru SAA 5 Flame, Analityk Jena
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:56:00
Denumirea lotului : Tija de curatare, 50 buc/pk, pentru SAA5 Flame, Analityk Jena
Tija de curatare, 50 buc/pk, pentru SAA5 Flame, Analityk Jena
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:14:30
Denumirea lotului : Conector din cuarț silanizat pentru coloane cromatografice capilare cu diametrul intern 0,10-0,53 mm
Conector din cuarț silanizat pentru coloane cromatografice capilare cu diametrul intern 0,10-0,53 mm
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:33:00
Denumirea lotului : ZORBAX StableBond Aq, 4.6 x 12.5 mm, 5 µm, guard cartridge, 4/pk
ZORBAX StableBond Aq, 4.6 x 12.5 mm, 5 µm, guard cartridge, 4/pk
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:51:30
Denumirea lotului : Cartridge Hardware Kit (Part Number: 820555-901)
Cartridge Hardware Kit (Part Number: 820555-901)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:10:00
Denumirea lotului : Shimadzu Gas Filter Kit for GC-ECD
Shimadzu Gas Filter Kit for GC-ECD
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:28:30
Denumirea lotului : Shimadzu Carrier Gas Filter Kit for GC-MS
Shimadzu Carrier Gas Filter Kit for GC-MS
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:00:00
Denumirea lotului : Electrod ionselectiv Fluor "ЭКОМ-F"
Electrod ionselectiv Fluor "ЭКОМ-F"
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:18:30
Denumirea lotului : Electrod ionselectiv ЭBЛ-1М 3.1(ЭВ-74 )
Electrod ionselectiv ЭBЛ-1М 3.1(ЭВ-74 )
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:37:00
Denumirea lotului : Electrod ionselectiv ЭCЛ-43-07
Electrod ionselectiv ЭCЛ-43-07
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 10:55:30
Denumirea lotului : Electrod SK23T pentru ConsortC 931
Electrod SK23T pentru ConsortC 931
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:14:00
Denumirea lotului : Electrod ЭЛИС-121NO3 (тип разьема банан )
Electrod ЭЛИС-121NO3 (тип разьема банан )
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:32:30
Denumirea lotului : Electrod de referinta cu AgCl ЭBЛ-1М 3.1
Electrod de referinta cu AgCl ЭBЛ-1М 3.1
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:51:00
Denumirea lotului : Electrod ЭЛИС-121NO3 (Pазьем CP-50-74ФВ )
Electrod ЭЛИС-121NO3 (Pазьем CP-50-74ФВ )
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:09:30
Denumirea lotului : Invertor de fregvență 2,2KV
Invertor de fregvență 2,2KV
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:28:00
Denumirea lotului : Batterie
Batterie
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:46:30
Denumirea lotului : Portpensetă cu lentilă
Portpensetă cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:05:00
Denumirea lotului : Portpensetă cu lentilă
Portpensetă cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:23:30
Denumirea lotului : Portpensetă cu lentilă
Portpensetă cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:42:00
Denumirea lotului : Portpensetă cu lentilă
Portpensetă cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:00:30
Denumirea lotului : Portpensetă Jumbo cu lentilă
Portpensetă Jumbo cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:19:00
Denumirea lotului : Portpensetă Jumbo cu lentilă
Portpensetă Jumbo cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:37:30
Denumirea lotului : Portpensetă Jumbo cu lentilă
Portpensetă Jumbo cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:56:00
Denumirea lotului : Portpensetă cu lentilă
Portpensetă cu lentilă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:14:30
Denumirea lotului : Duză gaz conică
Duză gaz conică
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:33:00
Denumirea lotului : Electrozi TIG
Electrozi TIG
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:00:00
Denumirea lotului : Electrozi TIG
Electrozi TIG
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:18:30
Denumirea lotului : Electrozi TIG
Electrozi TIG
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:37:00
Denumirea lotului : Electrozi TIG
Electrozi TIG
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 11:55:30
Denumirea lotului : Sprei indicator scurgere
Sprei indicator scurgere
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:14:00
Denumirea lotului : Tub gidare teflon
Tub gidare teflon
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:32:30
Denumirea lotului : Tub gidare izolat
Tub gidare izolat
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:51:00
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:09:30
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:28:00
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:46:30
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:05:00
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:23:30
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:42:00
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:00:30
Denumirea lotului : Conectare rapidă
Conectare rapidă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:19:00
Denumirea lotului : Robinet butelie 25E
Robinet butelie 25E
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:37:30
Denumirea lotului : Robinet butelie 25E
Robinet butelie 25E
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:00:00
Denumirea lotului : Robinet butelie 25E
Robinet butelie 25E
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:18:30
Denumirea lotului : Scut 45A
Scut 45A
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:37:00
Denumirea lotului : Scut Pt. craituire
Scut Pt. craituire
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 12:55:30
Denumirea lotului : Cap 45A
Cap 45A
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:14:00
Denumirea lotului : Duză craituire
Duză craituire
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:32:30
Denumirea lotului : Inel izolant 45A craituire
Inel izolant 45A craituire
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 13:51:00
Denumirea lotului : Pensetă
Pensetă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:09:30
Denumirea lotului : Pensetă
Pensetă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:28:00
Denumirea lotului : Pensetă
Pensetă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 14:46:30
Denumirea lotului : Pensetă
Pensetă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:05:00
Denumirea lotului : Pensetă
Pensetă
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 16.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:23:30
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA06.09.2021 16:33:06 - 11.09.2021 00:00:00
11.09.2021 00:00:00 - 14.09.2021 00:00:00