- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Consiliul Raional Drochia
Codul fiscal/IDNO
1007601011445
Adresa
5202,
MOLDOVA,
or.Drochia,
Drochia,
str.Independentei 15
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Alexei VASILEAN
Telefonul de contact
0-252-2-28-68
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.09.2021 09:31:17
Ultima modificare
06.09.2021 09:48:12
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de întreținere și reparație curentă a drumurilor locale din raionul Drochia pentru anul 2021. Suplimentar
3676572.41 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
3,676,572.41
MDL
Perioada clarificărilor:
06.09.2021 09:48:12 - 16.09.2021 10:00:00
06.09.2021 09:48:12 - 16.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
16.09.2021 10:00:00 - 29.09.2021 10:00:00
16.09.2021 10:00:00 - 29.09.2021 10:00:00