- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Gimnaziul Isnovat
Codul fiscal/IDNO
1012620009289
Adresa
MD-4826,
MOLDOVA,
s.Işnovăţ,
Criuleni,
s.Isnovat,r-nul Criuleni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
04.09.2021 04:42:58
Ultima modificare
07.09.2021 11:32:28
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Documentele procedurii de achiziție
Lucrari de reconstructie la blocul A a Gimnaziului Isnovat din satul Isnovat r-nul Criuleni
Lucrari de constructie a viceului intern,alimentarea cu apa si canalizare,incalzire,ventelarea
Deviz de cheltuieli
04.09.2021 12:57:23
anunt_de_participare la licitatie reconstructia blocului a 09.2021.pdf
Anunt de participare la procedura de achizitie prin COP
Documentaţie de atribuire
05.09.2021 18:07:14
documentatia_standard_lucrari reconstructie blocul a gimnaziu.pdf
Documentatia necesara de participare la licitatie prin COP
Documentaţie de atribuire
05.09.2021 18:07:14
g ișnovăț deviz -constr.viceu.semnat.pdf
Documentatia necesara de participare la licitatie prin COP
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 08:57:07
anunț de participare.semnat.pdf
Anunt de participare la procedura de achizitie prin COP
Documentaţie de atribuire
07.09.2021 08:57:07
Buna ziua, va rugam sa publicati rechizitele bancare
in vederea perfectarii garantiei prin transfer la contul autoritatii contractante,
multumim anticipat.
Statut
Procedură suspendată
Valoarea estimată fără TVA
472,970.00
MDL
Perioada clarificărilor:
04.09.2021 12:57:23 - 09.09.2021 08:57:07
04.09.2021 12:57:23 - 09.09.2021 08:57:07
Perioada de depunere a ofertelor:
09.09.2021 08:57:07 - 16.09.2021 22:57:07
09.09.2021 08:57:07 - 16.09.2021 22:57:07