- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Внутренние работы под молодежный центр в с. Дезгинжа
Внутренние работы под молодежный центр в с. Дезгинжа
Внутренние работы под молодежный центр в с. Дезгинжа
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Dezghingea
Codul fiscal/IDNO
1007601004294
Adresa
3820,
МОЛДОВА,
с.Дезгинджя,
АТО Гагаузия,
str. Lenina 153
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 16:47:20
Ultima modificare
16.09.2021 10:21:27
MTender ID
Cod CPV
45450000-6
-
Другие отделочные строительные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport cost - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Внутренние работы под молодежный центр в с. Дезгинжа
Внутренние работы под молодежный центр в с. Дезгинжа
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
361623.49 MDL
ID
1ec3c969-b14f-4c3b-98a0-0c5771527c5e
Pas minim
3616.23
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 17:13:04 Până la 30.12.2021 18:13:04
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 14.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
объявление молодежный центр word-конвертирован (1).semnat.pdf
-
Invitaţie de participare
03.09.2021 17:35:16
перечень объемов работ тех задание file.semnat.pdf
-тех задание
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 17:35:16
стандарт. документация на внутринние работы под молодежный центр в с. дезгинжа, комртского р-на_176.docx (2)-1(1).semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 17:35:16
duae anexa 2021 молодежный центр nr.1_177.docx-1-конвертирован.semnat.pdf
-
Documentaţie de atribuire
03.09.2021 17:35:16
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
361,623.49
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 17:35:16 - 08.09.2021 08:00:04
03.09.2021 17:35:16 - 08.09.2021 08:00:04
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 08:00:04 - 13.09.2021 10:00:00
08.09.2021 08:00:04 - 13.09.2021 10:00:00