- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a terenului de fotbal
Lucrari de reparatie a terenului de fotbal
Lucrari de reparatie a terenului de fotbal
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA OR.DONDUSENI
Codul fiscal/IDNO
1007601006793
Adresa
MD-5102,
MOLDOVA,
or.Donduşeni (r-l Donduşeni),
Donduşeni,
str.Independenței 49
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 16:11:29
Ultima modificare
01.12.2021 14:57:00
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a terenului de fotbal
Lucrari de reparatie a terenului de fotbal
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
330536 MDL
ID
b0a8ba4c-52c6-4b8c-8be4-5ad7a16171fa
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
330,536.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 16:16:50 - 09.09.2021 08:00:00
03.09.2021 16:16:50 - 09.09.2021 08:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
09.09.2021 08:00:00 - 14.09.2021 08:00:00
09.09.2021 08:00:00 - 14.09.2021 08:00:00