- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
REPETAT Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Mindresti
Codul fiscal/IDNO
1007601006302
Adresa
5825,
MOLDOVA,
s.Mîndreşti,
Teleneşti,
s Mindresti r Telenesti
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
03.09.2021 15:07:48
Ultima modificare
03.09.2021 16:00:05
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparația capitală a unei artere a străzii Chișinăului din satul Mîndrești raionul Telenești (REPETAT)
736579 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
736,579.00
MDL
Perioada clarificărilor:
03.09.2021 16:00:05 - 08.09.2021 09:00:00
03.09.2021 16:00:05 - 08.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
08.09.2021 09:00:00 - 15.09.2021 09:00:00
08.09.2021 09:00:00 - 15.09.2021 09:00:00