- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Procurarea autoturismelor 2021 repetat
Procurarea autoturismelor 2021 repetat
Procurarea autoturismelor 2021 repetat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA MUNICIPIULUI EDINET
Codul fiscal/IDNO
1007601004984
Adresa
MD 4601,
MOLDOVA,
mun.Edineţ,
Edineț,
O.Cerempei 30
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
CONSTANTIN COJOCARI
Telefonul de contact
024622849
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
02.09.2021 16:15:24
Ultima modificare
03.09.2021 09:21:53
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Procurarea autoturismelor 2021 repetat
Procurarea autoturismelor 2021 repetat
Statut
Activ
Valoarea estimată
36000 EUR
ID
c89f1885-a658-4847-922f-118a4253008a
Pas minim
1080
Termen de valabilitate al contractului
De la 14.10.2021 16:20:46 Până la 25.10.2021 16:20:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 05.10.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
buna ziua, in ce limba trebuie sa fie oferte? engleza, romana? sau nu are importanta?
03.09.2021 11:26
Răspuns la clarificare: Buna ziau Poate fi in Engleza sau Romana
Denumirea lotului : Procurarea autoturismelor 2021 repetat
36000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
36,000.00
EUR
Perioada clarificărilor:
02.09.2021 16:22:30 - 10.09.2021 10:00:00
02.09.2021 16:22:30 - 10.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
10.09.2021 10:00:00 - 04.10.2021 10:00:00
10.09.2021 10:00:00 - 04.10.2021 10:00:00