- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
lucrari de reparatia drumurilor locale din s.Recea,rl Riscani
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : lucrari de reparatia drumurilor locale din s Recea rl Riscani
lucrari de reparatia drumurilor locale din s Recea rl Riscani
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
02.09.2021 16:37:01
anunt de participare
Documentaţie de atribuire
02.09.2021 16:37:01
ds la lucrari
Documentaţie de atribuire
02.09.2021 16:37:01
DUAE
Documentaţie de atribuire
02.09.2021 16:37:01
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
06.09.2021 16:16:55
03.09.2021 13:05
Răspuns la clarificare: asa am primit devizul de cheltuieli
06.09.2021 09:13
Răspuns la clarificare: este posibel deoarece la noi sa mai efectuat lucrari cu asa cantitati si cu asa pret
10.09.2021 09:12
Răspuns la clarificare: este plasat un alt caiet de sarcini
06.09.2021 16:06
Răspuns la clarificare: in anunt de participare este specificat care documente se solicita
10.09.2021 09:54
Răspuns la clarificare: in caiet de sarcini este indicat in punctul 3 corectie
11.09.2021 21:09
Răspuns la clarificare: sunati la nr.069141142 si o sa va raspunda
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA02.09.2021 16:37:01 - 12.09.2021 09:12:19
12.09.2021 09:12:19 - 18.09.2021 08:42:19