- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Carbuni marca AS
Carbuni
Carbuni
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Scoala Profesionala comuna Alexandreni
Codul fiscal/IDNO
1007602002817
Adresa
6202,
MOLDOVA,
or.Biruinţa,
Sîngerei,
Or. Biruinta raionul Singerei, str. Independentiei 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.09.2021 14:01:41
Ultima modificare
28.09.2021 12:33:05
MTender ID
Cod CPV
09200000-1
-
Petrol, cărbune şi produse petroliere
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Carbuni marca AS
Carbuni marca As
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
500000 MDL
ID
70626695-0f70-433e-b434-a429df5353a8
Pas minim
2500
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 14:04:18 Până la 30.12.2021 15:04:18
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 10.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
500,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 15:05:09 - 06.09.2021 13:00:00
01.09.2021 15:05:09 - 06.09.2021 13:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 13:00:00 - 09.09.2021 13:00:30
06.09.2021 13:00:00 - 09.09.2021 13:00:30