- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria comunei Seliste
Codul fiscal/IDNO
1007601001927
Adresa
MD-3545,
MOLDOVA,
s.Selişte (r-l Orhei),
Orhei,
s.Seliste r. Orhei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.09.2021 12:31:24
Ultima modificare
10.09.2021 14:42:38
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Tractor multifuncțional dotat cu utilaj
988272 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
988,272.00
MDL
Perioada clarificărilor:
01.09.2021 12:37:38 - 13.09.2021 14:00:00
01.09.2021 12:37:38 - 13.09.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
13.09.2021 14:00:00 - 22.09.2021 11:00:00
13.09.2021 14:00:00 - 22.09.2021 11:00:00