- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Замена кровли в детском саду №8 в мун. Чадыр-Лунга по ул. Карла Маркса
Замена кровли в детском саду №8 в мун. Чадыр-Лунга по ул. Карла Маркса
Замена кровли в детском саду №8 в мун. Чадыр-Лунга по ул. Карла Маркса
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria mun. Ceadir-Lunga
Codul fiscal/IDNO
1007601004434
Adresa
MD-6101,
МОЛДОВА,
мун.Чадыр-Лунга,
АТО Гагаузия,
mun. Ceadir-Lunga, str. Lenin, 91
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.08.2021 15:26:56
Ultima modificare
26.08.2021 15:34:35
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Cel mai bun raport preț - calitate
Lista loturilor
Denumirea lotului : Замена кровли в детском саду №8 в мун. Чадыр-Лунга по ул. Карла Маркса
Замена кровли в детском саду №8 в мун. Чадыр-Лунга по ул. Карла Маркса
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Замена кровли в детском саду №8 в мун. Чадыр-Лунга по ул. Карла Маркса
2620700 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
2,620,700.00
MDL
Perioada clarificărilor:
26.08.2021 15:34:35 - 06.09.2021 12:00:00
26.08.2021 15:34:35 - 06.09.2021 12:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 12:00:00 - 16.09.2021 10:00:00
06.09.2021 12:00:00 - 16.09.2021 10:00:00