- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Primaria s. Horesti, raionul Ialoveni. “Reparatia incaperilor amplasate in incinta Casei de Cultura"
Reparatia incaperilor amplasate in incinta Casei de Cultura"
Reparatia incaperilor amplasate in incinta Casei de Cultura"
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Horesti
Codul fiscal/IDNO
1007601009521
Adresa
6816,
MOLDOVA,
s.Horeşti (r-l Ialoveni),
Ialoveni,
Stefan cel Mare 136
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Petru Cigoreanu
Telefonul de contact
028658236 ,068064666
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
26.08.2021 15:09:55
Ultima modificare
26.08.2021 15:37:41
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reparatia incaperilor amplasate in incinta Casei de Cultura
Reparatia incaperilor amplasate in incinta Casei de Cultura
Statut
Activ
Valoarea estimată
95211.06 MDL
ID
87e63810-1831-4a4b-a66c-640b32a7a1ea
Pas minim
952.11
Termen de valabilitate al contractului
De la 10.09.2021 15:29:46 Până la 31.12.2021 16:29:46
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 09.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reparatia incaperilor amplasate in incinta Casei de Cultura
95211.06 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
95,211.06
MDL
Perioada clarificărilor:
26.08.2021 15:37:41 - 03.09.2021 14:00:00
26.08.2021 15:37:41 - 03.09.2021 14:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
03.09.2021 14:00:00 - 08.09.2021 14:00:00
03.09.2021 14:00:00 - 08.09.2021 14:00:00