- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria satului Fetești
Codul fiscal/IDNO
1007601008096
Adresa
MD4627,
MOLDOVA,
s.Feteşti,
Edineț,
satul Fetești
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.08.2021 13:29:21
Ultima modificare
26.08.2021 15:50:40
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini pentru cererea ofertei de preţ - primăria feteşti.semnat.pdf
-
Specificații tehnice
26.08.2021 15:50:40
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Reconstrucţia acoperişului clădirii administrative din s. Feteşti, rl Edineţ
986266.55 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
986,266.55
MDL
Perioada clarificărilor:
26.08.2021 15:50:40 - 01.09.2021 17:00:00
26.08.2021 15:50:40 - 01.09.2021 17:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 17:00:00 - 06.09.2021 09:00:00
01.09.2021 17:00:00 - 06.09.2021 09:00:00