- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Teren sportiv în s.Țarigrad r-l Drochia
Teren sportiv în s.Țarigrad r-l Drochia
Teren sportiv în s.Țarigrad r-l Drochia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Tarigrad
Codul fiscal/IDNO
1007601010655
Adresa
5233,
MOLDOVA,
s.Ţarigrad,
Drochia,
s.Țarigrad,r-n Drochia
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
26.08.2021 13:05:31
Ultima modificare
26.08.2021 13:20:26
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Teren sportiv în s.Țarigrad r-l Drochia
Teren sportiv în s.Țarigrad r-l Drochia
Statut
Activ
Valoarea estimată
569259.6 MDL
ID
ced7c9c9-69ed-4e76-ba1e-041399ecdcd4
Pas minim
56925.96
Termen de valabilitate al contractului
De la 01.10.2021 13:17:05 Până la 31.12.2021 14:17:05
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 13.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt de participare teren.semnat.pdf
anunt de participare teren.semnat.pdf
Invitaţie de participare
26.08.2021 13:20:26
deviz local teren sportiv.semnat.pdf
deviz local teren sportiv.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 13:20:26
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Teren sportiv în s.Țarigrad r-l Drochia
569259.6 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
569,259.60
MDL
Perioada clarificărilor:
26.08.2021 13:20:26 - 07.09.2021 15:00:00
26.08.2021 13:20:26 - 07.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
07.09.2021 15:00:00 - 10.09.2021 15:00:00
07.09.2021 15:00:00 - 10.09.2021 15:00:00