- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Reactivi, consumabile (repetat) și reactivi compatibili cu dispozitivul ,,Hipro”
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : LOT 1//Reactivi compatibili cu dispozitivul de sistem ănchis ,,HIPRO”
LOT 1//Reactivi compatibili cu dispozitivul de sistem ănchis ,,HIPRO”
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 09:00:00
Denumirea lotului : LOT 2//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 250 reacții//Set MLPA pentru detectarea SMA, Salsa P021 sau echivalentul, 100 reactii/set
LOT 2//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 250 reacții//Set MLPA pentru detectarea SMA, Salsa P021 sau echivalentul, 100 reactii/set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 09:18:30
Denumirea lotului : Lot 3//Set de geluri pregatite pentru IEF cu pH 4-6, 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Lot 3//Set de geluri pregatite pentru IEF cu pH 4-6, 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 09:37:00
Denumirea lotului : Lot 4//Set de geluri pregatite pentru IEF Blank (cu pH indus), 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Lot 4//Set de geluri pregatite pentru IEF Blank (cu pH indus), 300 µm; dimensiunile 125 х 125 mm, 5buc per set, set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 09:55:30
Denumirea lotului : Lot 5//Solutie Bufer Anod pentru IEF, din acid glutamic si aspartic, 50ml, buc
Lot 5//Solutie Bufer Anod pentru IEF, din acid glutamic si aspartic, 50ml, buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 10:14:00
Denumirea lotului : Lot 6//Solutie Bufer Catod pentru IEF, din Arginina, Lizina si etilendiamina, 50ml, buc
Lot 6//Solutie Bufer Catod pentru IEF, din Arginina, Lizina si etilendiamina, 50ml, buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 10:32:30
Denumirea lotului : Lot 7//Stripuri pentru electrozi necesari pentru IEF, 240 x 6 x 1 mm,
Lot 7//Stripuri pentru electrozi necesari pentru IEF, 240 x 6 x 1 mm,
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 10:51:00
Denumirea lotului : Lot 8//Colorant pentru geluri, coomassie blue, g
Lot 8//Colorant pentru geluri, coomassie blue, g
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 11:09:30
Denumirea lotului : Lot 9//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 10 μL, dimensiunea acului 26s ga (bevel tip-vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Lot 9//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 10 μL, dimensiunea acului 26s ga (bevel tip-vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 11:28:00
Denumirea lotului : Lot 10//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 50 μL, dimensiunea acului 22s ga (bevel tip - vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Lot 10//Seringi tip plunger cu PTFE, volumul 50 μL, dimensiunea acului 22s ga (bevel tip - vîrf conic), lungimea acului - L 51 mm (2 in.), buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 11:46:30
Denumirea lotului : Lot 11//Insert pentru viale de 1,5-2 ml, cu deschidere standard 4.6 mm I.D., din sticlă transparentă cu fund plat, volumul insertului - 0,3 ml; diametru*înălțime = 5 mm*30,75 mm, buc
Lot 11//Insert pentru viale de 1,5-2 ml, cu deschidere standard 4.6 mm I.D., din sticlă transparentă cu fund plat, volumul insertului - 0,3 ml; diametru*înălțime = 5 mm*30,75 mm, buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 12:05:00
Denumirea lotului : Lot 12//Etanol pentru analiza cromatografică HPLC sau cu grad analitic, ≥99.5%, gravitate specifică - 0.79, L
Lot 12//Etanol pentru analiza cromatografică HPLC sau cu grad analitic, ≥99.5%, gravitate specifică - 0.79, L
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 12:23:30
Denumirea lotului : Lot 13//9-Chloromethyl- anthracene
Lot 13//9-Chloromethyl- anthracene
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 12:42:00
Denumirea lotului : Lot 14//Hârtie pentru termoimprimantă Mitsubishi P93D, buc
Lot 14//Hârtie pentru termoimprimantă Mitsubishi P93D, buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 13:00:30
Denumirea lotului : Lot 15//Cutii din plastic sau carton pentru depozitarea eprubetelor de 5-10ml, cu 100 si mai multe locuri, buc
Lot 15//Cutii din plastic sau carton pentru depozitarea eprubetelor de 5-10ml, cu 100 si mai multe locuri, buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 13:19:00
Denumirea lotului : Lot 16//Stative pentru depozitarea eprubetor de 1,5ml la temp. -20-80 0C, cu 100 si mai multe locuri, buc
Lot 16//Stative pentru depozitarea eprubetor de 1,5ml la temp. -20-80 0C, cu 100 si mai multe locuri, buc
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 13:37:30
Denumirea lotului : Lot 17//Banda lipicioasa pentru imprimanta de stichere TSC TA2000, dimensiunile hârtiei lipicioase 3x2 cm, 5m per set, set
Lot 17//Banda lipicioasa pentru imprimanta de stichere TSC TA2000, dimensiunile hârtiei lipicioase 3x2 cm, 5m per set, set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 13:56:00
Denumirea lotului : Lot 18//Teste pentru analizatorul de amoniu compatibil cu echipamentul Arkray PochetChem BA PA-4140, buc.
Lot 18//Teste pentru analizatorul de amoniu compatibil cu echipamentul Arkray PochetChem BA PA-4140, buc.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 14:14:30
Denumirea lotului : LOT 19//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 50 reacții
LOT 19//Set pentru izolare a ADN genomic uman din pete de sânge uscate pe hârtie de filtru, 50 reacții
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 14:33:00
Denumirea lotului : LOT 20//Kit de cuantificare a ADN-ului dublu catenar, cu diapazon largit a cantităţii, compatibil cu Qubit (flourometru), 100Reactii, set
LOT 20//Kit de cuantificare a ADN-ului dublu catenar, cu diapazon largit a cantităţii, compatibil cu Qubit (flourometru), 100Reactii, set
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 14:51:30
Denumirea lotului : Lot 21/Cateter pentru manometrie anorectala 5R-9-100CB
Lot 21/Cateter pentru manometrie anorectala 5R-9-100CB
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 15:10:00
Denumirea lotului : Lot 22//Sensor anal de presiune pentru biofeedbackterapie 1AR-12NSC
Lot 22//Sensor anal de presiune pentru biofeedbackterapie 1AR-12NSC
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 15:28:30
Denumirea lotului : Lot 23/St. Mark's Pudendal Stimulating and Recording Electrode
Lot 23/St. Mark's Pudendal Stimulating and Recording Electrode
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 00:00:00 Până la 30.12.2021 01:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 08.09.2021 10:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA26.08.2021 12:35:21 - 03.09.2021 11:00:00
03.09.2021 11:00:00 - 07.09.2021 11:00:00