- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii de întreținere a utilajului medical al ANSP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Codul fiscal/IDNO
Adresa
Web site
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
Ultima modificare
MTender ID
Cod CPV
Tip de procedură
Criteriu de evaluare
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lot 1 Spectrofotometrul de absorbţie atomică AAS 6 Vario, Analytic Jena,Germania a.1999
Lot 1 Spectrofotometrul de absorbţie atomică AAS 6 Vario, Analytic Jena,Germania a.1999
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 09:00:00
Denumirea lotului : Lot 2 Lichid cromatograf Agilent 6420 Triple Quad LC/MS/MS, Germania a.2012
Lot 2 Lichid cromatograf Agilent 6420 Triple Quad LC/MS/MS, Germania a.2012
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 09:18:30
Denumirea lotului : Lot 3 Gaz-cromatograf "GC-2010 Plus"cu detector ECD, NFD, FID, Japonia, Shimadzu
Lot 3 Gaz-cromatograf "GC-2010 Plus"cu detector ECD, NFD, FID, Japonia, Shimadzu
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 09:37:00
Denumirea lotului : Lot 4 Mineralizator a probelor TOPWAVE, Analityc Jenaa
Lot 4 Mineralizator a probelor TOPWAVE, Analityc Jenaa
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 09:55:30
Denumirea lotului : Lot 5 Avtoclav, VerticaL NC90, NR. , a. 2018
Lot 5 Avtoclav, VerticaL NC90, NR. , a. 2018
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:14:00
Denumirea lotului : Lot 6 Distilator AЭ-25 МO, nr. 1360, 2008
Lot 6 Distilator AЭ-25 МO, nr. 1360, 2008
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:32:30
Denumirea lotului : Lot 7 Nișa cu flux laminar TOP Safe1.2, G10L51N9353, 2006
Lot 7 Nișa cu flux laminar TOP Safe1.2, G10L51N9353, 2006
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:51:00
Denumirea lotului : Lot 8 PCR amplificator Rotor-Gene™ 6000,
Lot 8 PCR amplificator Rotor-Gene™ 6000,
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:09:30
Denumirea lotului : Lot 9 Nișă cu flux laminar AC-3.GB-1.cl-3. typEQR/GL-35
Lot 9 Nișă cu flux laminar AC-3.GB-1.cl-3. typEQR/GL-35
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:28:00
Denumirea lotului : Lot 10 Autoclav VK-75 nr 2349
Lot 10 Autoclav VK-75 nr 2349
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:46:30
Denumirea lotului : Lot 11 Microscop fluorescent Leica model DM 2500 nr.310077-122008
Lot 11 Microscop fluorescent Leica model DM 2500 nr.310077-122008
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:05:00
Denumirea lotului : Lot 12 Hotă cu flux laminar FC2-4A1, ESCO, Infinity, 36534 ,37355, 36981,26112, 36983.SUA
Lot 12 Hotă cu flux laminar FC2-4A1, ESCO, Infinity, 36534 ,37355, 36981,26112, 36983.SUA
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:23:30
Denumirea lotului : Lot 13 Amplificator, CFX 96 Real Time Sistem, C 1000 Thermal Cycler 785BR0233
Lot 13 Amplificator, CFX 96 Real Time Sistem, C 1000 Thermal Cycler 785BR0233
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:42:00
Denumirea lotului : Lot 14 Minivortex pentru prelucrarea biosubstratelor pentru RT-PCR, V-1, 580901009. 580901006.
Lot 14 Minivortex pentru prelucrarea biosubstratelor pentru RT-PCR, V-1, 580901009. 580901006.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:00:30
Denumirea lotului : Lot 15 Microscop cu inversie pentru vizualizarea culturilor celulare, LEICA DMI, 3000B, 315932
Lot 15 Microscop cu inversie pentru vizualizarea culturilor celulare, LEICA DMI, 3000B, 315932
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:19:00
Denumirea lotului : Lot 16 Sonometru cu filtre Octava 110 A Nr.A122440, Rusia
Lot 16 Sonometru cu filtre Octava 110 A Nr.A122440, Rusia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:37:30
Denumirea lotului : Lot 17 Anemometru Testo 425 Nr.01635666, Nr.01635642, Nr.01642161
Lot 17 Anemometru Testo 425 Nr.01635666, Nr.01635642, Nr.01642161
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:56:00
Denumirea lotului : Lot 18 Psihrometru electronic HI 9161C Nr.A000035104/762995
Lot 18 Psihrometru electronic HI 9161C Nr.A000035104/762995
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:14:30
Denumirea lotului : Lot 19 Aparat p/u măsurarea CEM П3-60
Lot 19 Aparat p/u măsurarea CEM П3-60
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:33:00
Denumirea lotului : Lot 20 AparatȚiclon pentru măsurarea CEM (3 componente)
Lot 20 AparatȚiclon pentru măsurarea CEM (3 componente)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:51:30
Denumirea lotului : Lot 21 Sterilizatorcu abur ВК-75 nr.774 si testare hidraulica
Lot 21 Sterilizatorcu abur ВК-75 nr.774 si testare hidraulica
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:10:00
Denumirea lotului : Lot 22 Autoclav OT - 100-V nr.01-0339
Lot 22 Autoclav OT - 100-V nr.01-0339
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:28:30
Denumirea lotului : Lot 23 Termostat IFA - 170-8 nr.2013-86506
Lot 23 Termostat IFA - 170-8 nr.2013-86506
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:00:00
Denumirea lotului : Lot 24 KFK-3 nr.0700185,KFK-3 nr.0601039,KFK-2MP nr.8900360
Lot 24 KFK-3 nr.0700185,KFK-3 nr.0601039,KFK-2MP nr.8900360
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:18:30
Denumirea lotului : Lot 25 Spectrofotometru SF-46 nr.970059, UV-VIS Specord 200 PLUSnr.223E 1580
Lot 25 Spectrofotometru SF-46 nr.970059, UV-VIS Specord 200 PLUSnr.223E 1580
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:37:00
Denumirea lotului : Lot 26 Gaz cromatograf cu detectoare AGILENT 7890 B
Lot 26 Gaz cromatograf cu detectoare AGILENT 7890 B
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 10:55:30
Denumirea lotului : Lot 27 Ionomer ЭВ-74,conductomer CONSORT nr.3010,pHmetru 71G M1DEY 07H
Lot 27 Ionomer ЭВ-74,conductomer CONSORT nr.3010,pHmetru 71G M1DEY 07H
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:14:00
Denumirea lotului : Lot 28 Balanţa de laborator cu cadran -VLCT-500 , nr.3092, nr.212, Rusia ,
Lot 28 Balanţa de laborator cu cadran -VLCT-500 , nr.3092, nr.212, Rusia ,
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:32:30
Denumirea lotului : Lot 29 Aparat de cîntărit cu funcționare neautomată cl.1 de tipul AC220c/220, nr.382562, nr. 406263, a2013 tipul PS 1200/C/1 nr.393774/13 ,a.2013 Polonia
Lot 29 Aparat de cîntărit cu funcționare neautomată cl.1 de tipul AC220c/220, nr.382562, nr. 406263, a2013 tipul PS 1200/C/1 nr.393774/13 ,a.2013 Polonia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:51:00
Denumirea lotului : Lot 30 Centrifugă Sigma 3-16КL ,nr.1500882, a.2013
Lot 30 Centrifugă Sigma 3-16КL ,nr.1500882, a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:09:30
Denumirea lotului : Lot 31 Aparat pentru determinarea elementelor chimice-Spectrofotometru , Specord nr.223E1577, a.2014
Lot 31 Aparat pentru determinarea elementelor chimice-Spectrofotometru , Specord nr.223E1577, a.2014
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:28:00
Denumirea lotului : Lot 32 Spectorfotometru cu absorbție atomocă tip ZEE nit, nr. 150Z7P 1136, a.2013
Lot 32 Spectorfotometru cu absorbție atomocă tip ZEE nit, nr. 150Z7P 1136, a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:46:30
Denumirea lotului : Lot 33 Cromatograf cu gaze tip Agilent 7890BE nr.13433085 a.2013
Lot 33 Cromatograf cu gaze tip Agilent 7890BE nr.13433085 a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:05:00
Denumirea lotului : Lot 34 Autoclav NUVE OT 100V (Sterilizator cu abur OT 100V) Numărul de uzină:01-0333, a.2013
Lot 34 Autoclav NUVE OT 100V (Sterilizator cu abur OT 100V) Numărul de uzină:01-0333, a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:23:30
Denumirea lotului : Lot 35 Autoclav Steragar-10,nr.31660,a.2013
Lot 35 Autoclav Steragar-10,nr.31660,a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:42:00
Denumirea lotului : Lot 36 Spectrofotometrul cu absorbţie atomică AA-7000,Numărul de uzină: A30945200629AE Japonia Shimadzu, a.2015.
Lot 36 Spectrofotometrul cu absorbţie atomică AA-7000,Numărul de uzină: A30945200629AE Japonia Shimadzu, a.2015.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:00:30
Denumirea lotului : Lot 37 . Gazcromatograf Agilent seria 7890 cu detectori ECD/NPD-FID,Numărul de uzină: CN13443010 Germania a.2010.
Lot 37 . Gazcromatograf Agilent seria 7890 cu detectori ECD/NPD-FID,Numărul de uzină: CN13443010 Germania a.2010.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:19:00
Denumirea lotului : Lot 38 Spectrofotometru UV/ VIS Specord 200 Plus,Numărul de uzină: 223EP552 Analitik Jena a.2013
Lot 38 Spectrofotometru UV/ VIS Specord 200 Plus,Numărul de uzină: 223EP552 Analitik Jena a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:37:30
Denumirea lotului : Lot 39 Fotocolorimetru KFK-3-01-3OM3,nr.060131 ;nr.601146,2006
Lot 39 Fotocolorimetru KFK-3-01-3OM3,nr.060131 ;nr.601146,2006
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:56:00
Denumirea lotului : Lot 40.Aparat de cîntărit cu funcţionare neautomată ,clasa I, AS220/C/2,N 406264,2013
Lot 40.Aparat de cîntărit cu funcţionare neautomată ,clasa I, AS220/C/2,N 406264,2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:14:30
Denumirea lotului : Lot 41 Sterilizator ГП-80 an.2013
Lot 41 Sterilizator ГП-80 an.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:33:00
Denumirea lotului : Lot 42 Spectrofotometru cu absobţie atomică AA-7000 № A30945200636AE,Corporaţia ŞIMADYU, Japonia, a. 2013
Lot 42 Spectrofotometru cu absobţie atomică AA-7000 № A30945200636AE,Corporaţia ŞIMADYU, Japonia, a. 2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:00:00
Denumirea lotului : Lot 43 Balanţă de laborator ВЛКТ - 500г, № 210, a. 1990, № 113, a. 1989
Lot 43 Balanţă de laborator ВЛКТ - 500г, № 210, a. 1990, № 113, a. 1989
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:18:30
Denumirea lotului : Lot 44 Purificator de apă BOECOPURE, Typ 50136990, № 41579253, a. 2013.
Lot 44 Purificator de apă BOECOPURE, Typ 50136990, № 41579253, a. 2013.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:37:00
Denumirea lotului : Lot 45 Sistema ELISA Mindray
Lot 45 Sistema ELISA Mindray
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 11:55:30
Denumirea lotului : Lot 46.Aparat p/u det-rea elementelor chimice Specord 200plus Nr223E1548 a. 2013
Lot 46.Aparat p/u det-rea elementelor chimice Specord 200plus Nr223E1548 a. 2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:14:00
Denumirea lotului : Lot 47 Cromatograf cu gaz cu detector UECD Agilent Nr 1345337
Lot 47 Cromatograf cu gaz cu detector UECD Agilent Nr 1345337
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:32:30
Denumirea lotului : Lot 48 Autoclave ГК -100-3М(nr.2209,nr.4053; a.fabricării 1990,1991)
Lot 48 Autoclave ГК -100-3М(nr.2209,nr.4053; a.fabricării 1990,1991)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:51:00
Denumirea lotului : Lot 49. Sistema p/u ELISA(Cititor de microplăci MR-96A,nr. MH-3C104962; Microplate Washer MW-12A nr.WF-3B103353; termostat Agitator ST-3L nr.13Ml012; a. fabricării 2013)
Lot 49. Sistema p/u ELISA(Cititor de microplăci MR-96A,nr. MH-3C104962; Microplate Washer MW-12A nr.WF-3B103353; termostat Agitator ST-3L nr.13Ml012; a. fabricării 2013)
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:09:30
Denumirea lotului : Lot 50. Dispozitivp/u filtrarea apă cu pompa Sartorius 16828, nr. 63080009, nr.06306332;a.fabricării 2013
Lot 50. Dispozitivp/u filtrarea apă cu pompa Sartorius 16828, nr. 63080009, nr.06306332;a.fabricării 2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:28:00
Denumirea lotului : Lot 51. ph-metru de laborator И-160 Nr-780013,Nr-0223
Lot 51. ph-metru de laborator И-160 Nr-780013,Nr-0223
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:46:30
Denumirea lotului : Lot 52. Bidistilatorul GEL-2102, nr. 10317408J; a.fabricării 2008
Lot 52. Bidistilatorul GEL-2102, nr. 10317408J; a.fabricării 2008
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:05:00
Denumirea lotului : Lot 53 Spectrofotometru cu absorbție atomică AA 7000,a.2014.
Lot 53 Spectrofotometru cu absorbție atomică AA 7000,a.2014.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:23:30
Denumirea lotului : Lot 54 Gazcromatograf GC 2010 Plus,nr.C 11805210922 SA,a.2014.
Lot 54 Gazcromatograf GC 2010 Plus,nr.C 11805210922 SA,a.2014.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:42:00
Denumirea lotului : Lot 55 Aparat de ultrapurificare a apei BOECO Pure,nr.41579255,a.2013
Lot 55 Aparat de ultrapurificare a apei BOECO Pure,nr.41579255,a.2013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:00:30
Denumirea lotului : Lot 56 Spectrofotometrul de absorbţie atomică ZEEnit 700P Nr.150Z7P1135
Lot 56 Spectrofotometrul de absorbţie atomică ZEEnit 700P Nr.150Z7P1135
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:19:00
Denumirea lotului : Lot 57 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B Nr.CN13443013
Lot 57 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B Nr.CN13443013
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:37:30
Denumirea lotului : Lot 58 Spectrofotometrul UV-VIS SPECORD 200 Nr. 223E1576.
Lot 58 Spectrofotometrul UV-VIS SPECORD 200 Nr. 223E1576.
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:00:00
Denumirea lotului : Lot 59. Autoclav ГК-100 nr.3218
Lot 59. Autoclav ГК-100 nr.3218
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:18:30
Denumirea lotului : Lot 60 Analizator - cititor de microplăci MR -96A
Lot 60 Analizator - cititor de microplăci MR -96A
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:37:00
Denumirea lotului : Lot 61 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B cu detector ECD/NPD/FID cu generator de hidrogen si injector automatic, nr. US 13453036, 2014
Lot 61 Cromatograf cu gaz Agilent 7890B cu detector ECD/NPD/FID cu generator de hidrogen si injector automatic, nr. US 13453036, 2014
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 12:55:30
Denumirea lotului : Lot 62 Spectrofotometru UV-VIS Specord 200 Plus, nr. 22E1554, 2014
Lot 62 Spectrofotometru UV-VIS Specord 200 Plus, nr. 22E1554, 2014
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:14:00
Denumirea lotului : Lot 63 . Sterilizator cu aburi (autocav,) Sterragar 10/16 SeriaA7-31451 VWR Intern ational PBI S.r.l-Milan, Italia
Lot 63 . Sterilizator cu aburi (autocav,) Sterragar 10/16 SeriaA7-31451 VWR Intern ational PBI S.r.l-Milan, Italia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:32:30
Denumirea lotului : Lot 64. Couptor de calcinare SNOL 7-2/900, nr. 06571, nr. 0011733
Lot 64. Couptor de calcinare SNOL 7-2/900, nr. 06571, nr. 0011733
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 13:51:00
Denumirea lotului : Lot 65 Vaporizator (rotovapor) cu vid cu pompa pt. concentrarea probelor RE 100-Pro, nr. XZ3B000295 Pompa de vid C410, nr. 169410-22
Lot 65 Vaporizator (rotovapor) cu vid cu pompa pt. concentrarea probelor RE 100-Pro, nr. XZ3B000295 Pompa de vid C410, nr. 169410-22
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:09:30
Denumirea lotului : Lot 66. Hotă de biosiguranţă biologică clasa II, model AC2-5E1, nr.86527 ,R. Espinar S.L Spana. producerii 27.07.2013ia
Lot 66. Hotă de biosiguranţă biologică clasa II, model AC2-5E1, nr.86527 ,R. Espinar S.L Spana. producerii 27.07.2013ia
Statut
Valoarea estimată
ID
Pas minim
Termen de valabilitate al contractului
De la 15.09.2021 08:00:00 Până la 31.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 14:28:00
Documentele procedurii de achiziție
-
Documentaţie de atribuire
26.08.2021 14:11:03
01.09.2021 10:52
Răspuns la clarificare: ocds-b3wdp1-MD-1628600078999, numărul procedurei se referă la reparația utilajului medical, Este la etapa propunerilor ofertelor.
01.09.2021 10:52
Răspuns la clarificare: termenul a fost preungit 1 septembrie.e
02.09.2021 08:50
Răspuns la clarificare: Bună ziua,la fel am comasat loturile faptul că sintem limitați la numărul de loturi pe care programa mi lea oferit.
02.09.2021 13:31
Răspuns la clarificare: Noi am încercat să incărcăm mai multe loturi dar nu sa primit .
02.09.2021 13:50
Răspuns la clarificare: sintem de acord cu propunerea dumnevoastră
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA26.08.2021 14:11:03 - 03.09.2021 10:52:15
03.09.2021 10:52:15 - 15.09.2021 10:52:15