- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Autovehicule
Autovehicule
Autovehicule
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Orasului Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1007601009093
Adresa
MD- 4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Bd. Biruinta, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Barbăscumpă Nicolae
Telefonul de contact
+37368114432
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 15:35:32
Ultima modificare
26.08.2021 16:27:30
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Autospecială de curăţare a străzilor 1 unitate.
Autospecială de curăţare a străzilor 1 unitate. Dimensiuni de gabarit (maxim):4,5x1,35x2,5 m
Statut
Activ
Valoarea estimată
240000 MDL
ID
d381b194-db97-4a9f-8cdf-4d73a38ff026
Pas minim
240
Termen de valabilitate al contractului
De la 20.09.2021 03:00:00 Până la 20.10.2021 03:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 07.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Autospecială de curăţare a străzilor 1 unitate.
240000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
240,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 15:43:19 - 02.09.2021 10:00:00
25.08.2021 15:43:19 - 02.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.09.2021 10:00:00 - 06.09.2021 10:00:00
02.09.2021 10:00:00 - 06.09.2021 10:00:00