- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Pieselor de chimb pentru transport aoto,anvelope
Pieselor de chimb pentru transport aoto,anvelope
Pieselor de chimb pentru transport aoto,anvelope
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 14:20:24
Ultima modificare
25.08.2021 14:42:37
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Pieselor de chimb pentru transport aoto,anvelope.
Pieselor de chimb pentru transport aoto,anvelope.
Denumirea lotului : Acumulator AUTO
Acumulator AUTO
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Acumulator AUTO
13200 MDL
Denumirea lotului : Pieselor de chimb pentru transport aoto,anvelope.
106620 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
119,820.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 14:42:37 - 01.09.2021 00:00:00
25.08.2021 14:42:37 - 01.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 00:00:00 - 06.09.2021 00:00:00
01.09.2021 00:00:00 - 06.09.2021 00:00:00