- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
servicii de întreținere a climatizoarelor.
servicii de întreținere a climatizoarelor.
servicii de întreținere a climatizoarelor.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 13:33:17
Ultima modificare
25.08.2021 13:49:08
MTender ID
Cod CPV
50800000-3
-
Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : servicii de întreținere a climatizoarelor.
servicii de întreținere a climatizoarelor.
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : servicii de întreținere a climatizoarelor.
139000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
139,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 13:49:08 - 01.09.2021 00:00:00
25.08.2021 13:49:08 - 01.09.2021 00:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
01.09.2021 00:00:00 - 06.09.2021 00:00:00
01.09.2021 00:00:00 - 06.09.2021 00:00:00