- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni(,intrare in s. Ratus-semafor, partea stinga a carosabilului),
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni(,intrare in s. Ratus-semafor, partea stinga a carosabilului),
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Drasliceni
Codul fiscal/IDNO
1007601010242
Adresa
MD-4821,
MOLDOVA,
s.Drăsliceni,
Criuleni,
s.Drasliceni
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 11:58:45
Ultima modificare
25.08.2021 14:50:55
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni,r. Criuleni
Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni(,intrare in s. Ratus-semafor, partea stinga a carosabilului),
Statut
Activ
Valoarea estimată
435386 MDL
ID
23d4336c-f133-408d-8b9b-bd6eb0942076
Pas minim
43538.6
Termen de valabilitate al contractului
De la 27.09.2021 14:39:57 Până la 30.12.2021 15:39:57
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 16.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
duae trot 2021.signed.pdf
formular standart
Criterii de calificare și de selecție
25.08.2021 14:50:55
documentatia standard trotuar.signed.pdf
documentatie standart
Criterii de calificare și de selecție
25.08.2021 14:50:55
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie a trotuarelor de pe str. Stefan cel Mare, sat Ratus, com Drasliceni,r. Criuleni
435386 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
435,386.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 14:50:55 - 30.08.2021 15:00:00
25.08.2021 14:50:55 - 30.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
30.08.2021 15:00:00 - 15.09.2021 15:00:00
30.08.2021 15:00:00 - 15.09.2021 15:00:00