- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Subproduse de bovină cat.II
Subproduse de bovină cat.II
Subproduse de bovină cat.II
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Baza de păstrare combustibil a AN
Codul fiscal/IDNO
1006601002673
Adresa
3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str.Sofiei, 12
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 10:24:35
Ultima modificare
02.09.2021 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
15100000-9
-
Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Subproduse de bovină cat.II
Subproduse de bovină cat.II
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
8000 MDL
ID
0c440c94-eb44-452f-b395-fd1f992a8fb8
Pas minim
16
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.09.2021 12:56:31 Până la 31.12.2021 13:56:31
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
8,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 12:56:07 - 28.08.2021 15:00:00
25.08.2021 12:56:07 - 28.08.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.08.2021 15:00:00 - 02.09.2021 14:00:00
28.08.2021 15:00:00 - 02.09.2021 14:00:00