- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reparație a sistemului de apeduct la CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Lucrări de reparație a sistemului de apeduct la CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Lucrări de reparație a sistemului de apeduct la CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1003600153131
Adresa
2051,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Luca Carageale, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 09:40:50
Ultima modificare
25.08.2021 09:46:43
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Lucrări de instalaţii pentru clădiri
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a sistemului de apeduct la CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Lucrări de reparație a sistemului de apeduct la CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrări de reparație a sistemului de apeduct la CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
175000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
175,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 09:46:43 - 02.09.2021 09:00:00
25.08.2021 09:46:43 - 02.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.09.2021 09:00:00 - 06.09.2021 09:00:00
02.09.2021 09:00:00 - 06.09.2021 09:00:00