- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrari de reparatie capitale, acoperis si copertina intrare in CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Lucrari de reparatie capitale, acoperis si copertina intrare in CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Lucrari de reparatie capitale, acoperis si copertina intrare in CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP AMT Buiucani
Codul fiscal/IDNO
1003600153131
Adresa
2051,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Ion Luca Carageale, 2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 09:25:14
Ultima modificare
25.08.2021 09:28:57
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie capitale, acoperis si copertina intrare in CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Lucrari de reparatie capitale, acoperis si copertina intrare in CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Lucrari de reparatie capitale, acoperis si copertina intrare in CMF 5, mun. Chisinau, str. I.L. Caragiale 1
856400 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
856,400.00
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 09:28:57 - 02.09.2021 09:00:00
25.08.2021 09:28:57 - 02.09.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.09.2021 09:00:00 - 06.09.2021 09:00:00
02.09.2021 09:00:00 - 06.09.2021 09:00:00