- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 „Vinogradovca” al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Corduneanu Elena
Telefonul de contact
022-868-066
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
25.08.2021 08:33:12
Ultima modificare
07.09.2021 09:00:01
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 Vinogradovca al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Lucrări de reconstrucție a Sectorului de Poliție nr.3 Vinogradovca al Inspectoratului de Poliție Taraclia
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
250637.5 MDL
ID
d7917a15-ebab-4019-8c38-22357c9ac73f
Documentele procedurii de achiziție
caiet de sarcini finisare obiect vinogradovca al ip taraclia.doc
caiet de sarcini
Documentaţie de atribuire
25.08.2021 08:41:48
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
250,637.50
MDL
Perioada clarificărilor:
25.08.2021 08:41:48 - 31.08.2021 08:30:00
25.08.2021 08:41:48 - 31.08.2021 08:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
31.08.2021 08:30:00 - 07.09.2021 09:00:00
31.08.2021 08:30:00 - 07.09.2021 09:00:00