- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Utilaje multifuncționale pentru salubrizare mecanizată și deszăpezire
Utilaje multifuncționale pentru salubrizare mecanizată și deszăpezire
Utilaje multifuncționale pentru salubrizare mecanizată și deszăpezire
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcţia Generală Locativ Comunală şi Amenajare
Codul fiscal/IDNO
1007601010493
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Mihai Eminescu, 33
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gheorghe Chetrușca
Telefonul de contact
022242501
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
24.08.2021 17:57:22
Ultima modificare
15.09.2021 10:00:01
MTender ID
Cod CPV
34100000-8
-
Autovehicule
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Utilaje multifuncționale pentru salubrizare mecanizată și deszăpezire
Utilaje multifuncționale pentru salubrizare mecanizată și deszăpezire
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
5167000 MDL
ID
e1c65c75-83a3-40d0-8250-a31f0c1bfca5
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
5,167,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
24.08.2021 17:59:55 - 06.09.2021 10:00:00
24.08.2021 17:59:55 - 06.09.2021 10:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
06.09.2021 10:00:00 - 15.09.2021 10:00:00
06.09.2021 10:00:00 - 15.09.2021 10:00:00