- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Achizitionarea unelte, mobila și accesorii pentru perdele
unelte pentru gradinarit,mobila pentru bucatarie,accesorii pentru perdele
unelte pentru gradinarit,mobila pentru bucatarie,accesorii pentru perdele
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul de plasament temporar pentru copii cu dizabilități mun.Orhei
Codul fiscal/IDNO
1008606006164
Adresa
MD-3504,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str.V.Cupcea 4
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 16:34:08
Ultima modificare
02.09.2021 08:30:00
MTender ID
Cod CPV
16100000-6
-
Utilaje agricole şi forestiere pentru pregătirea sau cultivarea solului
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : UNELTE
UNELTE PENTRU GRADINARIT
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
2500 MDL
ID
619f0b28-7a45-4679-93b5-ba5514ea31af
Pas minim
25
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.09.2021 08:00:00 Până la 30.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:00:00
Denumirea lotului : MOBILA
MOBILA PENTRU BUCATARIE
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
7000 MDL
ID
2cfbecd0-8ef5-4eef-b251-ee52bdc5e54e
Pas minim
70
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.09.2021 08:00:00 Până la 30.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:18:30
Denumirea lotului : ACCESORII PENTRU PERDELE
TESATURA,PANGLICA,CIRLIGE
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
6000 MDL
ID
d45e3640-43be-479a-aaa8-acba3727cceb
Pas minim
60
Termen de valabilitate al contractului
De la 04.09.2021 08:00:00 Până la 30.12.2021 09:00:00
Link-ul către licitație
Începutul licitației
De la 03.09.2021 15:37:00
Documentele procedurii de achiziție
anunt_de_participare (4).signed.pdf
-prezentarea achizitiei,documente de calificare,specificatia tehnica si pret
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 16:56:21
documentatia_standard_cop (8).signed.pdf
-formulare,prezentarea autoritatii contractante,
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 16:56:21
Buna ziua. In ce forma este acceptata garantia pentru oferta?
Eliberata de banca? sau este acceptabila si prin transer in contul autoritatii contractante?
25.08.2021 08:58
Răspuns la clarificare: BUNA ZIUA,va rugam sa analizati Documentatia Standart, specific: ATIT GARANTIA PENTRU OFERTA CIT SI GARANTIA DE BUNA EXECUTIE VOR FI ELIBERATE DE O BANCA COMERCIALA, CONFORM FORMULARELOR DIN SECTIUNILE RESPECTIVE. Multumim,o zi buna sa aveti
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
15,500.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 16:56:21 - 28.08.2021 08:30:00
23.08.2021 16:56:21 - 28.08.2021 08:30:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.08.2021 08:30:00 - 02.09.2021 08:30:00
28.08.2021 08:30:00 - 02.09.2021 08:30:00