- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Устройство дорожного полотна проезжей части из дорожных ж/б плит по ул.Чехова
Устройство дорожного полотна проезжей части из дорожных ж/б плит по ул.Чехова
Устройство дорожного полотна проезжей части из дорожных ж/б плит по ул.Чехова
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s. Cismichioi
Codul fiscal/IDNO
1007601004364
Adresa
5351,
МОЛДОВА,
с.Чишмикёй,
АТО Гагаузия,
str. Pirogova 72
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 16:18:05
Ultima modificare
10.09.2021 09:00:00
MTender ID
Cod CPV
45300000-0
-
Строительно-монтажные работы
Tip de procedură
Cererea ofertelor de prețuri
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Устройство дорожного полотна проезжей части из дорожных ж/б плит по ул.Чехова
Устройство дорожного полотна проезжей части из дорожных ж/б плит по ул.Чехова
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată
695796.59 MDL
ID
8f29665b-a8ab-4ff4-9562-a24b6de72a09
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
695,796.59
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 16:28:42 - 28.08.2021 09:00:00
23.08.2021 16:28:42 - 28.08.2021 09:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
28.08.2021 09:00:00 - 10.09.2021 09:00:00
28.08.2021 09:00:00 - 10.09.2021 09:00:00