- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km conform proiectului tehnic și devizului
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km conform proiectului tehnic și devizului
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primăria Sireți
Codul fiscal/IDNO
1008601000525
Adresa
MD-3731,
MOLDOVA,
s.Sireţi,
Străşeni,
strada Mihai Eminescu 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 12:11:55
Ultima modificare
08.10.2021 03:47:21
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Tip de procedură
Licitație deschisă
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km
Construcția străzii Alexandru cel Bun din Sireți prin betonare a 0,9 km
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată
2234722 MDL
ID
daa7fed3-7a4a-476d-bbf3-e4ad2c38e98e
Documentele procedurii de achiziție
1. anunt drum aipa.semnat.pdf
-1. anunt drum aipa.semnat.pdf
Documentaţie de atribuire
23.08.2021 12:27:12
Buna ziua.Incarcati DUAE in varianta Word
31.08.2021 15:57
Răspuns la clarificare: D-ați mail! Vă expediem electronic!!
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,234,722.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 12:27:12 - 02.09.2021 15:00:00
23.08.2021 12:27:12 - 02.09.2021 15:00:00
Perioada de depunere a ofertelor:
02.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 15:00:00
02.09.2021 15:00:00 - 13.09.2021 15:00:00