- Etapa de clarificare
- Depunerea ofertelor
- Licitație electronică
- Etapa de evaluare a ofertelor
- Contract
Programa antivirus
Cheițele pentru prelungirea licenței Antivirus ESET NOD32 Business Edition - 80 de utilizatori și licențe suplimentare de antivirus - 10 utilizatori
Cheițele pentru prelungirea licenței Antivirus ESET NOD32 Business Edition - 80 de utilizatori și licențe suplimentare de antivirus - 10 utilizatori
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Dispensarul Republican de Narcologie
Codul fiscal/IDNO
1003600150509
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Ion Pruncul 8
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Lazarenco Olga
Telefonul de contact
+373 22 29 40 79
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
23.08.2021 11:26:15
Ultima modificare
23.08.2021 11:47:17
MTender ID
Cod CPV
48700000-5
-
Utilitare pentru pachete software
Tip de procedură
Achiziție publică de valoare mică
Criteriu de evaluare
Preţul cel mai scăzut
Lista loturilor
Denumirea lotului : Programa antivirus
Cheițele pentru prelungirea licenței Antivirus ESET NOD32 Business Edition - 80 de utilizatori și licențe suplimentare de antivirus - 10 utilizatori
Documentele procedurii de achiziție
La momentul actual nu sunt clarificări la procedură
Denumirea lotului : Programa antivirus
25000 MDL
Statut
Etapa de evaluare a ofertelor
Valoarea estimată fără TVA
25,000.00
MDL
Perioada clarificărilor:
23.08.2021 11:47:17 - 24.08.2021 12:00:47
23.08.2021 11:47:17 - 24.08.2021 12:00:47
Perioada de depunere a ofertelor:
24.08.2021 12:00:47 - 26.08.2021 12:00:59
24.08.2021 12:00:47 - 26.08.2021 12:00:59